WDR: نادیده ها را ببینید!

WDR، دید تصویر را در صحنه‌های روشنایی با کنتراست بالا افزایش می‌دهد و شناسایی اشیا را در سناریوهای نظارتی حیاتی بهبود می‌بخشد.

فناوری دامنه پویای گسترده (WDR) کیفیت تصویر دوربین را در شرایط نوری با کنتراست بالا که مناطق کم نور و روشن همزمان در میدان دید وجود دارند، بهبود می بخشد. این فناوری دوربین را قادر می‌سازد تا جزئیات را در هر دو قسمت با نور ضعیف و شدید ویدیو به وضوح ثبت کند.

کاربردها

توانایی تشخیص جزئیات حتی در فیلم های گرفته شده در چنین شرایط نوری با کنتراست بالا برای کاربردهای نظارت تصویری مانند شناسایی افراد یا پلاک خودرو بسیار مهم است. استفاده از دوربینی با عملکرد WDR قوی به ما اجازه می‌دهد تا با نمایش مناسب تاریک‌ترین و روشن‌ترین بخش‌های کل صحنه، ویژگی‌های دقیق را به وضوح ثبت کند. به همین دلیل، دوربین هایی که از فناوری WDR استفاده می کنند، به ویژه برای محیط هایی مانند ورودی ساختمان، دستگاه های خودپرداز و ایستگاه های حمل و نقل و همچنین نزدیک پنجره ها یا مناطق مشابه توصیه می شوند.

دوربین های پیشرفته طیف گسترده ای از پیاده سازی های WDR را متناسب با نیازهای مشتری توسعه داده اند. WDR Enhanced از فناوری جدیدتری استفاده می‌کند، که مناطقی را در میدان دید که خیلی تاریک یا خیلی روشن هستند را تشخیص می‌دهد، سپس آنها را طوری تنظیم می‌کند که نتیجه نهایی دقیقاً شبیه چیزی باشد که چشم غیر مسلح می‌تواند درک کند. WDR پیشرفته با استفاده از یک راه حل مبتنی بر سخت افزار با گرفتن همزمان دو یا سه تصویر در سطوح مختلف نوردهی، استفاده می کند. سپس از یک الگوریتم برای ترکیب تصاویر در یک فریم ویدیو استفاده می شود که در آن همه مناطق به طور بهینه برای حداکثر دید در معرض دید قرار می گیرند.

بدون WDR
با WDR
تاریخ انتشار
شنبه، ۲۵ آذر ۱۴۰۲
مشاوره آنلاین